בעלי תפקידים


התפקיד קישור למייל טלפון משרד חדר מיקום
הנהלת המכללה
יו"ר העמותה השופט (בדימוס) אהרן מלמד
יו"ר המועצה האקדמית פרופ' דוד בן חיים 04-8780032 642 בניין הקפיטריה
יו"ר הוועד המנהל מר אורי ברקאי
נשיא המכללה פרופ' יחיאל פריש 04-8780004 632 בניין הקפיטריה
סגנית נשיא המכללה גב' טלי פריד 04-8780014 154 בניין מרכזי
דיקנית לימודי .B.Ed ד"ר אסתר כלפון 04-8780012 152 בניין מרכזי
דיקן לימודי המשך ד"ר ערן לויזון 04-8780023 253 בניין מרכזי
דיקנית הסטודנטים גב' מיכל בלאו 04-8780020 201 בניין מרכזי
חשב שכר מר אשר ליטבק 04-8780037 354 בנין
מרכזי
ראשי חוגים
דיקנית החוג לחינוך וראש התכנית ל-.M.Ed בחינוך ד"ר אסתר טוב לי 04-8780047 647 בניין הקפיטריה
פרופ' שרגא פישרמן 04-8780019 635 בניין הקפיטריה
ראש התכנית ל-.M.Ed בתנ"ך פרופ' טליה הורוביץ 04-8780045 645 בניין הקפיטריה
ראש התכנית ל-.M.Ed באנגלית פרופ' עלית אולשטיין 04-8780028 641 בניין הקפיטריה
ראשי חוגים B.Ed.
מקרא ד"ר מיכל דל 04-8780045 645 בניין הקפיטריה
חינוך ד"ר אסתר טוב לי
04-8780047
647
בניין הקפיטריה
חינוך מיוחד ד"ר אורלי קריספל 04-8780053 646 בניין הקפיטריה
תושב"ע הרב ד"ר ירון  זילברשטיין 04-8780046 646 בניין הקפיטריה
היסטוריה ד"ר יצחק ציטרין 04-8780039 643 בניין הקפיטריה
מתמטיקה פרופ' דוד בן חיים 04-8780032 642 בניין הקפיטריה
התמחות במתמטיקה ראש תכנית על-יסודי פרופ' משה סטופל 04-8780032 642 בניין הקפיטריה
ראש תכנית יסודי פרופ' שרה הרשקוביץ 04-8780032 642 בניין הקפיטריה
אנגלית ד"ר מרשה בן שושן 04-8780028 641 בניין הקפיטריה
מרכזת התמחות באנגלית גב' גבי שושני 04-8780028 641 בניין הקפיטריה
הגיל הרך ד"ר ניצה דורי 04-8780031 648 בניין הקפיטריה
ראשי מסלולים
הגיל הרך ד"ר אורנה שניידר 04-8780055 185 קראוון
ביה"ס יסודי גב' חנה יורב 04-8780052 182 בניין מרכזי
חינוך מיוחד ד"ר זהבה ביגמן 04-8780053 183 קראוון
ביה"ס על-יסודי גב' רעות שפירא 04-8780056 186 קראוון
מרכז אקדמי מסלול גברים הרב ד"ר הראל שפירא 04-8780050 644 בניין הקפיטריה
תפקידי ניהול וריכוז
מרכזת היחידה להתמחות וכניסה להוראה גב' שלומית גור 04-8780051 181 קראוון
מרכז הדרכה נשים ד"ר ג'וני אוברמן 04-8780027 203 בניין מרכזי
גברים הרב יעקב קליין
תכנית מצוינות בהוראה גב' אתי רפאלוביץ' 04-8780027 203 בניין מרכזי
מרכזת תכנית יוצאי אתיופיה (בימי ד') גב' גילה הפשטיין 04-8780055 185 קרוואן
ראש רשות המחקר ומרכזת לימודי EAP פרופ' שרה כ"ץ 04-87861611 636 בניין הקפיטריה
מערך מחשוב
מנהל מחשוב וטכנולוגיה ד"ר גלעד הר-שפר 050-6994390 305 בניין מרכזי
תמיכת מחשבים גב' שרית הולנדר 305 חדר מחשבים – בניין מרכזי
ספרייה ומרכז משאבים
מנהלת הספרייה גב' אורית בן-נון 04-8780042 בניין ספריה
ספרניות גב' מיכל סייביגב' חוה שפיר

גב' יפעת פישר

גב' חנה גנדלמן

גב' איריס ביוקנסקי

04-8780040 

04-8780041

בניין ספריה
מנהלת מרכז משאבים והוצאה לאור גב' תמי יהושע 04-8780043 בניין הספריה
מרכז משאבים – צוות גב' נגה זוזות

גב' מאיה איסקוביץ

גב' רבקי עמר

גב' מורן כהן 

גב' רחלי קדוש

04-8780044

04-8780036

בניין הספריה
מינהלה והנהלת חשבונות
ראש מדור שכר מר אשר ליטבק 04-8780037 355 בניין מרכזי
מנהלת חשבונות גב' ליאורה כלאף 04-8780024 254 בניין מרכזי
שכר לימוד ומורים מאמנים גב' ענת צדוק 04-8780026 254 בניין מרכזי
מזכירות תואר B.Ed.

מנהל הסטודנטים – הכשרה
והסבת אקדמאים
גב' עינת פרץ 04-8780015 153 בניין מרכזי
מזכירות מינהל סטודנטים להכשרה גב' שרון דרטלר 04-8780016 155 בניין מרכזי
מזכירה בכירה כוח אדם גב' רגינה כלאף 04-8780003 156 בניין מרכזי
מזכירות אקדמית – מלגות ומענקים גב' הניה ארנון 04-8780013 155 בניין מרכזי
המרכז לפיתוח מקצועי
המרכז מזכירות תואר .M.Ed
ראש מינהל סטודנטים לתואר שני גב' אורלי אטיאס 04-8780021 251 בניין מרכזי
מזכירות תואר .B.Ed גב' אילנית גרשון 04-8780022 251 בניין מרכזי
מזכירות – לימודי המשך, פיתוח מקצועי, הסבות אקדמאים
מזכירות פיתוח מקצועי גב' אורלי אטיאס 04-8780021 251 בניין מרכזי
מזכירות המרכז ללימודי המשך גב' אילנית גרשון 04-8780022 251 בניין מרכזי
מזכירות התמחות בהוראה (סטאז') ופיתוח מקצועי גב' נעמה כהן 04-8780054 184 קראוון
מבקר פנים רו״ח מאיר פלדמן 04-8780034 637 בניין הקפיטריה
מרכז פרויקטים רו״ח מיכאל פריד 050-2355666 637 בניין הקפיטריה
משק ורכש מר אליעזר שוורץ 04-8780049 54 בניין מרכזי
אב בית מר יוסי מאיר 04-8780048 53 בניין מרכזי
מר עוזי כלאף 052-5617547